Krakowski pokój zagadek

escape-room-krakow

Zwykle, gdy odwiedzamy Kraków, naszym celem jest zobaczenie Wawelu, spacer po Rynku Głównym, czy usłyszenie hejnału z wieży mariackiej. A co, gdyby pobyt w tym mieście wykorzystać na wizytę w taki miejscu jak escape room czy innymi słowy pokój zagadek?

Pokój zagadek dla turystów

Oczywiście, miasto tak stare i tak nobliwe, jak Kraków ma tak wiele atrakcji do zaoferowania, że pokój zagadek nie musi nam się kojarzyć z pierwszym wyborem. Jednak kiedy już posiedzimy pod pomnikiem Mickiewicza i nakarmimy stadko gołębi, możemy dojść do słusznego wniosku, że na dziś dosyć zabytków, czas zaś na dreszcz przygody i nieco rozrywki, wymagającej gimnastyki umysłu, a escape room nam to z całym przekonaniem zapewni.
Zobacz ofertę: Escape Room Kraków – http://www.lostroom.pl/

Escape room dla krakusa

Niezależnie od tego, czy będzie on nawiązywał wystrojem do starego filmu grozy, budził ekscytację wyposażeniem w stylu stacji kosmicznej, czy po prostu zrobi na nas wrażenie miejsca, z którego nie da się wyjść, możemy liczyć w pokoju zagadek na dobrą zabawę i przekonać się, iż nasze miasto, ukochany Kraków, wciąż ma nam do zaoferowania coś nowego i zaskakującego.

Rozrywka w najlepszym stylu

Niezależnie od tego, skąd jesteśmy, powinniśmy wiedzieć, że pokój zagadek, zwany z angielskiego jako escape room, to świetne miejsce na przetestowanie więzi w grupie przyjaciół. W sytuacji, gdy musimy współpracować, aby wspólnie znaleźć sposób wyjścia z zamknięcia, poznajemy się nawzajem najlepiej i możemy pokazać się innym ze swojej najlepszej strony:

About the Author

You may also like these