Montując profil do taśm led – zaoszczędzisz!

profile aluminiowe do led - lumines.pl

Oświetlenie w naszym mieszkaniu czy domu jest niezwykle istotne. Stanowi ono o tym, czy będziemy się dobrze czuć i czy wykonywane czynności nie będą nam sprawiać problemów. Szczególnie starannie należy wybierać lampy do miejsc, w których pracujemy oraz takich, w których występują szczególne warunki.

Oczywiście w warunkach domowych chodzi o kuchnię i łazienkę. W łazience niezbędne są lampy odporne na dużą wilgotność. W kuchni ważne jest doświetlenie różnych powierzchni, na których robimy jedzenie. Ostatnio coraz częściej stosujemy lampy ledowe. Nic w tym dziwnego, są one oszczędne, trwałe i dają światło dostosowane do potrzeb. Co ważniejsze, od pewnego czasu można bez problemu dostać lampy ledowe o ciepłej barwie. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno ledy dawały zimne, nieprzyjemne światło.

Lampy ledowe można śmiało montować w kuchni i łazience. Specjalny profil led daje możliwość umocowania go pod wiszącymi szafkami, dzięki czemu blat roboczy będzie doskonale doświetlony. Oczywiście trzeba dopasować jasność led do potrzeb. Także w łazience sprawdzi się oświetlenie ledowe. Dobrym pomysłem jest umieszczenie taśm ledowych dookoła lustra, co pozwoli uzyskać dobre oświetlenie niezbędne do np. wykonania makijażu. Zrobienie takiego światła umożliwia specjalny profil do taśm led – lumines.pl , który bez problemu można kupić w sklepach.  Czy oświetlenie ledowe sprawdzi się w salonie? Oczywiście, ale tu także trzeba zwrócić uwagę na barwę światła. Powinna być ciepła, zbliżona do światła słonecznego. Można tu montować zarówno oświetlenie punktowe, jak i klasyczne żyrandole, tyle że z oszczędnymi ledami. W dobrych sklepach z oświetleniem w wyborze odpowiedniego oświetlenia powinien pomóc personel.

About the Author

You may also like these