Rożki Minky dla niemowląt – zobacz

rożek minky

Mama każdego maluszka chce, aby jej pociecha miała ciepło, miękko i wygodnie. Na rynku dostępna jest cała gama ciepłych i przytulnych kocyków, koców, rożków itp. Mogą służyć do przykrycia, otulenia, owinięcia, czy noszenia maluszka od narodzin.

Wybierając spośród wielu materiałów warto wziąć pod uwagę materiał zyskujący coraz większą popularność – minky. Jest to super miękka i przyjemna w dotyku tkanina z mięciutkimi wypustkami, przeznaczona do dziecięcych tekstyliów. Rożek minky świetnie sprawdzi się zarówno przy noworodku, jak i przy większym niemowlaku.

Tak zwany rożek, to kocyk, który zapina się na rzepy po złożeniu go w kopertę, zaś dziecko owinięte jest w środku. Taki rożek może posłużyć też do noszenia dziecka na nim, gdyż zazwyczaj jest lekko usztywniony. Jest to bardzo praktyczne i wygodne dla mamy i każdej osoby noszącej maluszka, a także dla dziecka, które może cieszyć się komfortowymi warunkami. Produkty minky nie bez powodu cieszą się dużym zainteresowaniem i zaufaniem mam. Dostępna na rynku jest szeroka gama kolorystyczna i wiele wzorów zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. Produkty minky są przyjazne i miłe w dotyku, a także bardzo ciepłe i przytulne.

Kocyki i rożki to niezbędne elementy każdej wyprawki. Są także świetnym pomysłem na prezent dla przyszłych lub też świeżo upieczonych rodziców, którzy ucieszy ich i będzie miłym elementem też dla ich maluszka. Jeśli więc nie wiesz, co podarować mamie i dziecku, kocyk minky będzie zawsze dobrym, uniwersalnym i praktycznym prezentem. Kocyki te są albo jednokolorowe, w wielu odcieniach i kolorach albo też w ładne wzory i można je dobrać na przykład do wystroju dziecięcego pokoju. Z takiego kocyka ucieszy się też każde większe dziecko.

About the Author

You may also like these