Miedziany kolor w łazience, tegoroczne trendy

miedziana bateria umywalkowa

Biorąc pod uwagę najnowsze trendy podczas remontu łazienki, warto zastanowić się nad podstawowym jej wyposażeniem. Aby stworzyć efekt nowoczesności, należy przemyśleć każdy, nawet drobny element. Dlatego trzeba kierować się nowymi trendami, nawet przy wyborze akcesoriów, takich jak umywalki czy wanny dobrze będzie postawić na miedź. Baterie miedziane także będą się modnie i pięknie prezentować.

Bez dwóch zdań, w tym roku warto zdecydować się na asortyment wykonany z miedzi, jak wspomniane już wyżej umywalki miedziane, wanny miedziane, a nawet baterie miedziane czy korki. Kolor ten jest absolutnie na topie i nadaje łazience oryginalny motyw. Umywalka taka jeśli jest wykonana z dobrej jakości miedzi charakteryzuje się wysokim poziomem higieny i ma oczywiście estetyczny wygląd. Wygodna, duża misa wyraźnie zwiększy komfort podczas jej użytkowania.

Jeżeli chodzi o kolorystykę, z łatwością dopasujesz resztę wyposażenia do koloru właśnie miedzianego. Wystarczy zerknąć w katalogi, aby sprawdzić, jak dobrze kolor miedzi łączy się z wieloma odcieniami różnych kolorów. Na pewno będą to kolory takie jak: zgaszony niebieski, granat, czarny, czarny z białymi elementami, wszelkie odcienie szarości, a także brązy czy beże. Warto łączyć wiele odcieni i kolorów, gdyż nietypowe połączenia stanowią element obecnych trendów.

Wyposażenie pomieszczeń łazienkowych to coś, co służy na długie lata. Jednak nawet w tej dziedzinie trendy zmieniają się często, dlatego inwestując w nowe elementy wyposażenia wnętrz, warto je odrobinę wyprzedzić, aby przez długi czas cieszyć się nowoczesnym mieszkaniem.

About the Author

You may also like these