Idealne suknie ślubne BOHO

suknie-slubne-boho

Twój najważniejszy dzień zbliża się wielkimi krokami. Już wyobrażasz sobie moment, w którym staniesz przed ołtarzem i będziesz przyrzekać mężczyźnie swojego życia dozgonną miłość i wierność. Zanim jednak ta chwila nastąpi, czeka cię cała masa przygotowań do ślubu i wesela. Musicie wspólnie zarezerwować salę, zaprosić gości, zatrudnić firmę cateringową, ale także wybrać idealny stroje ślubne.

Suknie ślubne BOHO 

O ile twój mężczyzna nie powinien mieć z tym większych problemów, tak ty zapewne zaczniesz się zastanawiać, czy lepsze będą dla ciebie suknie ślubne boho, czy może jednak te zupełnie klasyczne, dzięki którym nie narazisz się na krzywe spojrzenia babć i cioć. Podejdź jednak do tego na spokojnie. Wybieranie stroju ślubnego może być naprawdę wspaniałym i radosnym przeżyciem. Sama się o tym zaraz przekonasz.

Kolekcja BOHO na: https://www.annakara.com/suknie-slubne

Większość kobiet ma problemy z samodzielnym podejmowaniem decyzji na zakupach. Potrafisz wybrać świetne ubranie swojemu facetowi, ale gdy sama masz coś sobie kupić, nigdy nie jesteś w pełni przekonana. Z tego powodu nie powinnaś zupełnie samodzielnie szukać stroju ślubnego. Skorzystaj z pomocy drugiej osoby. Oczywiście na zakupy nie możesz zabrać przyszłego męża, bo według tradycji grozi to nieszczęściem w małżeństwie, ale już spokojnie możesz zaprosić na nie koleżankę, przyjaciółkę, mamę lub siostrę.

W grupie zawsze jest raźniej! Być może nawet któraś z twoich znajomych zna się na modzie i powie ci, jak wykorzystać styl boho w stylizacji ślubnej lub co zrobić, aby z pomocą dobrze skrojonej kreacji dodać sobie kilka centymetrów wzrostu. Takie rady bywają naprawdę bezcenne. Nie wstydź się z nich skorzystać.

About the Author

You may also like these