Krówki weselne czyli słodkie cukierki na wesele

krówki weselne - mleczne krówki

Krówki weselne cieszą się ogromną popularnością. Trzeba przyznać, że wiele Par Młodych wykorzystuje tego typu łakocie podczas swoich imprez – niezależnie od tego, czy planują małe przyjęcie, czy jednak stawiają na huczną zabawę do białego rana.

Krówki weselne 

Czym wyróżniają się takie cukierki, że tak wiele osób chętnie po nie sięga? Przede wszystkim smakiem oraz dobrymi wspomnieniami. Trzeba przyznać, że większość nas ma zdecydowanie dobre wspomnienia związane z tymi łakociami. Krówki podsuwali nam dziadkowie, kiedy tylko rodzice nie patrzeli.

Zobacz: krówki weselne 

Przyjeżdżało się do dziadków na wakacje i w kieszeniach fartucha naszej babci znaleźć można było takie cukierki, które były dobre na wszystko – nawet wtedy, jeżeli ktoś miał zły humor. Krówka od razu była w stanie sprawić, że ktoś uśmiechał się od ucha do ucha. Nie ma się więc czemu dziwić, że krówki są bardzo częstą formą podziękowań dla osób przybyłych na wesele. Porównując cenę podziękowań śmiało można powiedzieć, że krówki na wesele mają bardzo korzystną cenę. A nie zapominajmy, że Para Młoda finansująca całą imprezę ze swojej kieszeni musi zwracać uwagę na koszta nawet takich malutkich detali. Wypada podziękować swoim gościom za przybycie.

Co prawda, ta moda na podziękowanie przyszła do nas zza wielkiej wody, jednak w sumie trzeba przyznać, że jest to bardzo rozsądna metoda na wyrażenie swojej wdzięczności. Krówki można zamówić w specjalnych sklepach internetowych, gdzie bez problemu zamówimy żądaną ilość cukierków. Nie zapominajmy, że warto zamówić krówki z nakładem – nigdy nie posiadajmy odliczonej ilości. Lepiej mieć więcej krówek, niżby miało zabraknąć ich dla gości.

About the Author

You may also like these