Suknie ślubne – najnowsze trendy

suknie ślubne

W najważniejszym dniu życia, czyli w dniu ślubu, każda panna młoda chce wyglądać pięknie. Bardzo ważne jest więc dobranie odpowiedniej sukni ślubnej, tak, by kobieta prezentowała się w niej jak prawdziwa księżniczka.

Moda wraca
Suknie ślubne w sezonie 2020 dużo czerpią z przeszłości. Prym wiodą kroje nawiązujące stylem do lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Bufiaste rękawy, damskie garnitury oraz styl boho i minimalizm i trendy na suknie ślubne . Bez obaw więc można założyć suknię ślubną swojej matki i być pewną, że będzie to strój na topie. To też się wpisuje w nowy trend ekologiczny, który mówi, że lepiej jest przerobić stare ubrania niż kupować nowe. No i dodatkowo – vintage chyba nigdy nie wyjdzie z mody. W. dodatku suknia „z historią” jest bardzo romantycznym elementem całej ślubnej historii.

Dodatki do sukni ślubnych 2020
Ważne, aby cały strój panny młodej był przemyślany i dodawał jej uroku, klasy i wdzięku, dlatego od razu trzeba pomyśleć o dodatkach. Buty, torebka, kwiaty, welon – to wszystko może diametralnie zmienić cały wygląd i każdej sukni dodać zupełnie innego charakteru. Tutaj warto spojrzeć na ostatnie głośne śluby, choćby książęcych par w Wielkiej Brytanii. To Kate Middleton i Meghan Markle wylansowały powrót minimalizmy na ślubny kobierzec. Oszczędność w dodatkach dodaje szyku i elegancji. Warto postawić na delikatne dodatki zwłaszcza, gdy sama suknia jest bardzo wyrazista i efektowna. Tu rządzi zasada – im mniej, tym lepiej. Żadna panna młoda nie chce przecież wyglądać jak choinka w Boże Narodzenie.

Co ciekawe, najnowsze trendy na suknie ślubne w sezonie 2020 nawiązują też do mody ulicznej – bardzo popularne suknie ślubne w roku 2020 to te z dekoltem halter – to stójka odsłaniająca ramiona i plecy. Pamiętajmy jednak, że w pewnych kręgach nie wypada brać ślubu z odkrytymi ramionami i plecami. Z drugiej strony to świetny wybór na ślub w lecie.

About the Author

You may also like these