Suknie ślubne w sezonie 2020 – zapraszamy!

suknie-ślubne-2020

Każda panna młoda chce w swoim wyjątkowym dniu wyglądać i czuć się jak najlepiej. W końcu dzień ślubu ma się, przynajmniej z założenia, tylko raz w życiu. Wybierając suknię ślubną panna młoda kieruje się kilkoma czynnikami, a jednym z nich jest z pewnością moda.

To, co jest aktualnie modne w danym sezonie znajduje odzwierciedlenie w salonowych wystawach. Przechadzając się ulicami w centrum miasta o zaglądając przez sklepowe okna możemy zaobserwować tegoroczne trendy w modzie ślubnej. Suknie ślubne 2020 to, jak zawsze, elegancja, prostota połączona z modnymi dodatkami ale także większy niż dotychczas wybór kolorów. Obecnie panny młode nie są już ograniczone tylko do koloru śnieżnobiałego. Mogą wybierać w całej pecie różnych odcieni bieli, ale nie tylko.

Od jakiegoś czasu trend idzie w kierunku sukni ślubnych w odcieniach ecru, co pasuje pannom młodym które mają jasna, bladą karnację. Suknie ślubne w sezonie 2020 to także nieodzowna koronka, która króluje na salonach ślubnych już od kilku sezonów. Jest to delikatny, subtelny ale zarazem nie dający się pominąć dodatek, który może zostać zastosowany w sukni na kilka różnych sposobów. Jednym z rodzajów koronki, które wspaniale sprawdzają się w sukniach ślubnych jest koronka francuska. Charakteryzuje się ona typowym, postrzępionym wykończeniem, co daje bardzo ciekawy i nietuzinkowy efekt i przyciąga wzrok. W sukni ślubnej mniej liczy się wygoda, niż efekt wizualny, ale warto pamiętać, że ten dzień ma się tylko raz w życiu i powinien pozostawić w sobie dobre i same pozytywne wspomnienia. Suknie ślubne ciężkie, opięte ciasno gorsetem nie są ani modne, ani nie są dla drobnych osób i nie sprawiają wcale efektu wow. W tym sezonie liczy się skromność, kobiecość i delikatne podkreślenie urody panny młodej. To idealne połączenie na ten dzień.

About the Author

You may also like these