Zabieg powiększania ust w salonie kosmetycznym

powiększanie ust

W obecnych czasach, duże usta są modne. Chce je mieć większość dziewczyn, ale nie każdą w takie natura obdarzyła. Jedne kupują pomadki, powiększające optycznie usta. Natomiast inne, wolą skorzystać z pomocy specjalistów.


jest bezpiecznym zabiegiem. Dziewczyny decydują się, nie tylko ze względu na rozmiar ust, ale także pozbycie się asymetrii, nierówności. Są osoby które mają krzywe usta, więc ta metoda pomaga im, pozbyć się kompleksów.  Na czym to polega? Wstrzykiwany jest kwas hialuronowy z użyciem bardzo cienkiej igły. Przed zabiegiem klienta dostaje znieczulenie.
Oczywiście efekt nie jest trwały. Po kilku miesiącach należy powtórzyć zabieg, ale z każdym utrzymuje się dłużej.

Gdzie można to wykonać? Każdy dobry salon kosmetyczny ma w swojej ofercie powiększanie ust. Najlepiej przejrzeć propozycje firm z najbliższej okolicy, następnie sprawdzić opinie innych klientek. Czystość, bezpieczeństwo jest najważniejsze. Można też napisać do dziewczyn które się zdecydowały na to i się poradzić jaki salon polecają, a jaki omijać.  Jeżeli nie znajdziemy nigdzie pewnego miejsca. To klinika medycyny estetycznej tym bardziej specjalizuje się w takich rozwiązaniach. Warto wtedy takie placówki odwiedzić i się zapisać na wizytę.
Ceny są atrakcyjne w przedziale od 345 do 1300 złotych, zależy to od ilości wstrzykiwanego preparatu. O czym należy pamiętać decydując się na zabieg? Trzeba iść do lekarza, zarobić badania, w szczególności alergologiczne. Sprawdzić czy nie jesteśmy uczuleni na dany wykorzystywany składnik. Powiększanie ust Kraków , coraz bardziej modny zabieg wśród dziewczyn, ale nie tylko. Często dojrzałe kobiety, postanawiają poprawić sobie usta, aby wyglądać młodziej i atrakcyjniej.  Ze wszystkiego warto korzystać, ale należy pamiętać o bezpieczeństwie i zdrowiu, ponieważ ono jest najważniejsze.

About the Author

You may also like these