Salon mody ślubnej Fulara & Żywczyk

Truizmem będzie stwierdzenie, iż są kwintesencją piękna. By przygotować się na ten wyjątkowy dzień, każda przyszła panna młoda musi wybierać rozważnie – fachowcy od organizacji wesel i właściciele salonów sukien ślubnych twierdzą nawet, iż pierwsze przymiarki powinnyśmy rozpocząć najpóźniej trzy miesiące przed datą ślubu i wesela. Unikniemy wtedy nieprzyjemnego nerwowego pośpiechu i pełnego obaw oczekiwania na przykre niespodzianki wynikłe w trakcie szycia. Dlatego tak ważny jest pierwszy kontakt klientki z salonem, bowiem od tego zależy postęp prac w samym wyborze projektu, jak i rzecz jasna, jego realizacji. Renomowany salon mody ślubnej Fulara & Żywczyk daje pewność, iż wyobrażenie każdej klientki na temat tej jednej, jedynej i najpiękniejszej dla niej sukni ślubnej, będzie mogło stać się rzeczywistością.

Renomowany salon mody ślubnej Fulara & Żywczyk

To tu, na ulicy Juliusza Lea w Krakowie i Mikołaja Kopernika w Katowicach, każda przyszła panna młoda w miłej i przyjaznej atmosferze będzie mogła przedstawić swe pomysły i przedyskutować je z projektantami. W doświetlonym i przestronnym wnętrzu firmowej przymierzalni będzie także szansa obejrzeć i przymierzyć większość z kilkudziesięciu projektów, które marka Fulara & Żywczyk przedstawiła światu mody ślubnej w roku 2018 i 2019. Na klientki czekają również najnowsze modele z kolekcji na rok 2020!

Suknie ślubne marki Fulara & Żywczyk dają pewność pełnego indywidualizmu i oryginalności – jakkolwiek przy pierwszym kontakcie przytłaczać może ogrom projektów na dany rok, możemy być jednak pewne, iż każda suknia ślubna będzie tchnęła nieszablonowym i pełnym ożywczej pomysłowości podejściem projektantów. Pełne ciepła i zrozumienia podejście do klientek to nie wszystko, bowiem salony w Katowicach i Krakowie zapewniają także wysoką jakość materiałów i samego wykonania projektu.

Wśród surowców, z których szyte są krakowskie suknie ślubne Fulara & Żywczyk, dominują przede wszystkim: muślin, tafta, jedwabna organtyna czy satyna inteligentna. Wśród ozdobnych obszyć i dodatków dominują najlepszej jakości koronki hiszpańskie, francuskie i włoskie.

Fulara & Żywczyk – najnowsze trendy

Fulara & Żywczyk to również najnowsze trendy wśród sukien ślubnych. Dostaniemy tutaj przepiękne suknie koronkowe, które już od wielu sezonów cieszą się niesłabnącą popularnością wśród przyszłych panien młodych. Do wyboru mamy modele w całości wykonane z koronki lub tylko z koronkową górą. Panie, które lubią nieco bardziej powściągliwy styl z pewnością będą mogły wybierać wśród fasonów klasycznych. Z kolei dla pań, które nie lubią odsłaniać zbyt dużo ciała z pewnością przypadną do gustu suknie z długimi rękawami, a tych w kolekcji Fulara & Żywczyk jest całkiem sporo. Do wyboru mamy modele z klasycznymi rękawami, ale też z rękawami koronowymi czy ze zmysłowymi rozcięciami. Jest też propozycja dla nieco młodszych pań, które chciałyby podkreślić swoją delikatną, dziewczęcą urodę, a mianowicie suknie ślubne na cienkich ramiączkach.

About the Author

You may also like these